Profesjonalny serwis Maszyn Budowlanych

W Janbud wiemy, jak ważne jest utrzymanie sprzętu budowlanego w doskonałym stanie technicznym. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Nasz serwis maszyn budowlanych obejmuje szeroki zakres prac – od rutynowych usług serwisowych, wymian olejów i filtrów, po zaawansowane regeneracje i naprawy mechaniczne.

Specjalizujemy się w precyzyjnych usługach takich jak tulejowanie, roztaczanie, toczenie sworzni i obróbka cieplna, regeneracja i uszczelnianie siłowników, a także remonty lakiernicze i piaskowanie. Dzięki naszej przenośnej wytaczarce, jesteśmy w stanie efektywnie regenerować otwory, a zaawansowana diagnostyka hydrauliki oraz silnika zapewnia szybką i skuteczną identyfikację problemów.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego oferujemy również serwis mobilny – nasze wyposażone serwisowe samochody są gotowe do napraw na budowach, minimalizując przestoje w pracy. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się sprzedaż nowych części do maszyn, zapewniając kompleksowe wsparcie dla Twojego sprzętu.

Dla uzyskania spersonalizowanej oferty zapraszamy do kontaktu

Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z nami:

Scroll to Top